Nyhedsbrev
Indtast dit navn og din e-mail nedenfor, hvis du ønsker at modtage vores nyhedsbrev.

Kontakt


Premium Beer Import A/S

Virkelyst 9
6000 Kolding
tlf: 75 24 17 00
fax: 75 24 18 00
premium@premiumbeer.dk

Kontorets åbningstider
Mandag - torsdag 8.30 til 16.00
Fredag 8.30 - 15.00


Salg Jylland - Fyn
Thomas Sickmann Larsen
HoReCa salgskonsulent Midt - Sønderjylland - Fyn
thomas@premiumbeer.dk
Mobil: 26 32 17 05


Steffan Kamedula
HoReCa salgskonsulent Midt - Nordjylland
steffan@premiumbeer.dk
Mobil: 23 95 37 63


Peter Thygesen
Detail salgskonsulent, Sønderjylland - Fyn
peter@premiumbeer.dk
Mobil: 26 32 17 02


Henrik Mortensen
Detail salgskonsulent, Midtjylland / Nordjylland
henrik@premiumbeer.dk
Mobil: 52 14 08 49


Salg
Jesper Juhl
Salgschef Sjælland
jesper@premiumbeer.dk
Mobil: 52 14 08 48


Salg - Sjælland
Thomas Viltoft
HoReCa salgskonsulent, Sjælland
tv@premiumbeer.dk
Mobil: 26 32 17 06


Dennis Lundgreen
Detail salgskonsulent, Sjælland
dennis@premiumbeer.dk
Mobil: 40 89 15 06


Cookie politik
Premium Beer Import A/S  |   Virkelyst 9  |   6000  Kolding  |   75 24 17 00  |   premium@premiumbeer.dk